Kayseri İzzet Öksüzkaya Ortaokulu Kız Voleybol Takımı, okul sporları il bölgesel grubunda set vermeden grubunu lider bitirerek Türkiye Yarı Finalleri’ne gitmeye hak kazandı. İzzet Öksüzkaya Ortaokulu, Nevşehir’de gerçekleştirilen Okul Sporları Voleybol İl Grup Müsabakaları’nda İstanbul Özel Halkalı Ortaokulu, Kırıkkale Özel Başaran Ortaokulu ve Aksaray Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ile oynadığı müsabakaları set vermeden kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Mart ayında yapılacak olan Türkiye Yarı Finalleri’nde Kayseri’yi temsil edecek olan İzzet Öksüzkaya Ortaokulu Kız Voleybol Takımı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.